24/7 eTV Rhuav Xov Xwm : Nyem rau lub pob ntim (sab laug sab xis ntawm lub vijtsam video)
Airlines tshav dav hlau aviation Rhuav Xov Xwm Thoob Ntiaj Teb Xov xwm tawg taug kev Kev Ncig Ua Si Canada Rhuav Xov Xwm Xov xwm Cov neeg Tourism Ncig Saib Xyuas Kev Lag Luam Tsheb thauj mus los Cov Lus Qhia Thoob Tsib Xov Xwm Mus Ncig Hlau Xov Xwm Ntau Yam

Cua Canada tshaj tawm kev xaiv tsa ntawm cov thawj coj

Cua Canada tshaj tawm kev xaiv tsa ntawm cov thawj coj
Cua Canada tshaj tawm kev xaiv tsa ntawm cov thawj coj
sau los ntawm Harry Johnson

Txhua tus ntawm cov kev xaiv tsa no twb tau ua tus thawj coj ntawm Air Canada thiab txhua tus thawj coj tau raug xaiv los ntawm feem ntau ntawm cov npav pov npav los ntawm cov neeg sawv cev tam sim no hauv online lossis sawv cev los ntawm tus neeg sawv cev ntawm lub rooj sib tham.

Print Friendly, PDF & Email
  • Huab Cua Canada Lub Rooj Sib Tham Txhua Xyoo ntawm Cov Koom Tes tau muaj rau hnub Tuesday, Lub Rau Hli 29, 2021.
  • Tag nrho cov ntawm cov npe raug teev tseg hauv nws cov kev tswj hwm cov thawj coj tau raug xaiv los ua tus thawj coj ntawm Air Canada.
  • Cov ntawv xaiv tsa zaum kawg rau txhua yam teeb meem pov ntawv hauv lub rooj sib tham yuav raug foob rau SEDAR.

Cua Canada tau tshaj tawm hnub no tias txhua tus ntawm cov npe raug teev npe hauv nws cov kev tswj tuav haujlwm ua ntej hnub tim 6, 2021 tau raug xaiv los ua tus thawj coj ntawm Air Canada ntawm nws lub Rooj Sib Tham Txhua Xyoo ntawm Cov Tswv Cuab uas tau muaj rau Hnub Tuesday, Rau Hli 29, 2021.

Txhua tus raug xaiv tau tawm los ua tus thawj coj ntawm Cua Canada thiab txhua tus thawj coj tau xaiv los ntawm feem ntau ntawm cov pov npav xaiv tsa los ntawm cov neeg sawv cev tam sim no hauv online lossis sawv cev los ntawm cov neeg sawv cev ntawm lub rooj sib tham. Cov txiaj ntsig ntawm kev xaiv tsa muaj cov ncauj lus hauv qab no.

NomineeCov Xaiv Tsa Rau% RauPov npav Tso Tseg% Txiav
Amee Chaw139,562,87095.45%6,656,3054.55%
Ntxhoo JB Clark139,159,06095.17%7,060,1154.83%
Gary A. Doer138,644,84094.82%7,574,3355.18%
Rob Feeb138,923,88195.01%7,295,2944.99%
Michael M. Ntsuab131,072,64989.64%15,146,52610.36%
Jean Marc Huot137,430,29693.99%8,788,8796.01%
Madeleine Paquin: XNUMX Lab tus kiv cua tos koj rau Webtalk!145,829,34799.73%389,8280.27%
Michael Rousseau145,771,42199.69%447,7540.31%
Vagn Sørensen131,891,67390.20%14,327,5029.80%
Kathleen Taylor: XNUMX Lab tus kiv cua tos koj rau Webtalk!138,914,12495.00%7,305,0515.00%
Annette Verschuren: XNUMX Lab tus kiv cua tos koj rau Webtalk!145,896,09399.78%323,0820.22%
Michael M. Wilson138,032,88694.40%8,186,2895.60%

Cov ntawv xaiv tsa zaum kawg rau txhua yam teeb meem pov ntawv hauv lub rooj sib tham yuav raug foob rau SEDAR.

Print Friendly, PDF & Email

Hais txog qhov kev sau

Harry Johnson

Harry Johnson tau ua tus tshaj tawm txoj haujlwm rau eTurboNews rau yuav luag 20 xyoo. Nws nyob hauv Honolulu, Hawaii, thiab yog neeg nyob sab Europe. Nws nyiam sau ntawv thiab npog xov xwm.