24/7 eTV Rhuav Xov Xwm : Nyem rau lub pob ntim (sab laug sab xis ntawm lub vijtsam video)
Rhuav Xov Xwm Thoob Ntiaj Teb Xov xwm tawg taug kev Kev Ncig Ua Si Tim Nkij teb chaws tawg xov xwm Hawaii Rhuav Xov Xwm Kev Lag Luam Kev Noj Qab Haus Huv Indonesia Rhuav Xov Xwm Xov xwm Rov tsim kho Lub luag haujlwm Tourism Ncig Teb Chaws Saib Zos Xam Moos Xov Xwm Mus Ncig Hlau trending Tam sim no Tebchaws Asmeskas Rhuav Xov Xwm Xov Xwm Ntau Yam

Hawaii Sunsets Zoo Nkauj Tab sis Tsis Zoo Tshaj?

Hawaii Sunsets Zoo Nkauj Tab sis Tsis Zoo Tshaj?
Hawaii Sunsets Zoo Nkauj Tab sis Tsis Zoo Tshaj?
sau los ntawm Harry Johnson

Txoj kev kawm tau saib cov naj npawb ntawm cov ntawv taug kev thiab blogs uas pom zoo rau lo lus uas peb, cov npe ntawm Instagram thiab qib kev ua qias tuaj tshwm sim los ntawm lub teeb ci.

Print Friendly, PDF & Email
  • Txoj kev kawm tshiab qhia pom lub hnub poob zoo nkauj tshaj plaws thoob ntiaj teb.
  • Ntau daim hnub ci hnub zoo tshaj hauv Asmeskas yuav pom nyob hauv Hawaii.
  • Lub hom phiaj uas sawv tawm ntau dua li lwm qhov yog Greek cov kob ntawm Santorini.

Nrog rau cov kev txwv mus ncig maj mam hloov zuj zus, kev tshawb fawb tshiab qhia pom lub hnub poob zoo nkauj tshaj plaws thoob ntiaj teb thiab Hawaii yog qhov chaw thib 3 zoo tshaj plaws.

Txoj kev tshawb no tau saib ntawm cov xov tooj ntawm kev mus ncig thiab blogs uas pom zoo rau lo lus uas peb, cov xov tooj ntawm Instagram thiab qib kev ua qias tuaj vim los ntawm lub teeb pom kev zoo nyob hauv txhua thaj chaw kom muab lawv lub hnub poob tawm ntawm 10.

10 lub chaw zoo tshaj plaws rau hnub poob thiab hnub poob

nyob qibLo lus pebLub teb chawsTus naj npawb ntawm cov khoom / blogs Tshav xo InstagramXibfwb Instagram postsUa ke ntawm hnub poob & xibfwb hnub InstagramCi ntsa iab (mcd / m2)Cov Kev Tau Soj Ntsuam Hnub Qub
1SantoriniTim Nkij teb chaws12105,6922,417108,1090.6278.29
2BaliIndonesia5154,37620,590174,9660.2167.13
3HawaiiUnited States5113,66620,869134,5350.1796.62
4Rio de JaneiroBrazil4231,1932,874234,0679.625.70
5Yawg Hav Zoov Hav Zoov Hav ZoovUnited States78,1633,31911,4820.1735.65
6Angkor WatQhab Meem teb61,96021,94323,9030.2685.49
7Key WestFlorida643,6102,65746,2672.245.38
8MaldivesMaldives616,0261,19017,2160.9165.27
9Haleakalā CovUnited States410,08633,04943,1350.1755.15
10UluruAustralia416,6769,05625,7320.1724.93

Lub hom phiaj uas sawv tawm ntau dua li lwm qhov yog Greek kob ntawm Santorini, uas yog xav los ntawm ntau tus neeg zoo nkauj tshaj plaws ntawm lub teb chaws muaj ntau lub koog pov txwv me me, paub txog nws cov pob zeb ntau thiab cov tsev dawb nyob ntawm ntug dej hiav txwv Aegean Hiav Txwv. 

Santorini tau pom zoo nyob rau hauv cov ntsiab lus deb ntau dua li lwm qhov chaw lwm qhov chaw uas peb tau saib thiab kuj tsis cuam tshuam los ntawm lub teeb paug paug zoo li lub nroog loj, nrog qhov ci ntawm 0.627 mcd / m2.

Qhov thib ob qhov chaw zoo tshaj plaws rau kev tshav ntuj hnub ci yog Bali hauv Indonesia. Bali muaj ntau lub ntug hiav txwv nyob rau sab hnub poob ntug dej hiav txwv xws li Jimbaran Beach uas koj tuaj yeem saib lub hnub poob qis nrog dej haus los yog yoov kom noj mov hauv ib qho ntawm ntug hiav txwv thiab tsev noj mov thaum lub hnub poob qab hiav txwv.

Ntau lub hnub poob zoo tshaj plaws nyob rau hauv Tebchaws Asmeskas tuaj yeem nrhiav tau hauv Hawaii, suav nrog hauv Haleakalā national park, tab sis Aloha Lub xeev tseem yog lub tsev ntawm qee tus ntug hiav txwv zoo tshaj plaws nyob hauv lub ntiaj teb ib yam nkaus thiab los ntawm qhov chaw thib peb hauv txoj kev tshawb fawb. Cov xim xuab zeb dawb uas nyiam ntawm Kohala Coast yog qhov zoo tshaj plaws rau saib Pacific Pacific tig ci ntsa iab ntawm paj yeeb, daj, thiab txiv kab ntxwv.

Print Friendly, PDF & Email

Hais txog qhov kev sau

Harry Johnson

Harry Johnson tau ua tus tshaj tawm txoj haujlwm rau eTurboNews rau yuav luag 20 xyoo. Nws nyob hauv Honolulu, Hawaii, thiab yog neeg nyob sab Europe. Nws nyiam sau ntawv thiab npog xov xwm.

Cia ib saib